אתמול הרווחתי ביושר איזו הפסקה בת שעתיים מהלימודים, אז החלטתי לנצלה היטב והמראתי לפסטיבל גלסטנברי בבריטניה. טוב, נו, לא באמת, אבל לפחות ניצלתי את המחשבים החדשים בספרייה, הצמודים למסכי ענק דקים, כדי לצפות במיטב הקליפים שיש ליו-טיוב להציע מן הפסטיבל האחרון שהתקיים בסוף השבוע. כיאה לשנה מוזיקלית מופלאה כמו 2008, אומרים שהיה זה אחד האיבנטים המופלאים בתולדות גלסטנברי זה.
כבר בשבת האחרונה התעדכנתי בכל חדשות החגיגה הזו דרך אתר ה-NME, ממש כמו בימיי הטובים. ומה גיליתי? שנואל גלאגר לכלך על ג'יי זי וטען כי אין לו סיכוי להצליח כמופע המרכזי של הפסטיבל, ואף קרא למנוע את כניסת ההיפ-הופ להיכל הרוקנ'רול הבוצי הזה. הראפר המהולל פתח, לפיכך, את הופעתו בקליפ משעשע שעסק בדברי הדינוזאור ממנצ'סטר ואף ביצע קאבר הזוי לחומת הפלאים של להקת נווה מדבר. במקביל, הכניסה איימי ויינהאוס אגרוף לאחד החברים בקהל, שעכשיו כצפוי מנסה לקחת לה כמה פאונדים בבית המשפט. חגיגה.
חוץ מזה שקעתי בחזות הכמעט קפוצ'ינית של בט' דיטו מה-Gossip ובשלל הסלבס שצפו בה מן הטריבונה שמעל לבמה, ראיתי את ה-Foals מזייפים קלות בקסיוס ומנסים לטפס על ברזלים בשיר אחר ואהוב לא פחות, וגם צפיתי בראיון בריטי הזוי לגמרי עם הקריבס (רק אנגלים יכולים להיות שיכורים ובו זמנית להשתמש ב-Approximately בנינוחות). בנוסף, שקעתי בהזיות קלות מול הוט צ'יפ הגיקים להחריד ונער בית הספר שלהם, השתעשעתי מן העובדה שחברי Vampire Weekend לא מוותרים על החולצות של רלף לורן גם כשהם נועלים ערדליים, חזיתי ב-Lykke Li מנגנת ליד המדורה, ואפילו חלמתי שוב על פריז עם ה-Friendly Fires.

בחייאת. הסרתי אוזניות, וצפיתי במסכה של שכנתי בטרקטור ההוא הופך את האוטובוס. באמת שבירושלים סוער הרבה יותר. ניסיתי לומר זאת ללחוצים מהחוג לכלכלה, אך הם לא היו שם איתי באותה הספרה.

בינתיים, תהנו ממה שעינג אותי:

הסרטון על נואל:

וונדרוול:

הוט צ'יפ:

קאסיוס:

סוף השבוע של הערפדים:

ליקה לי בגינה:

קריסטל קאסאלס (לעזאזל, גם אני רוצה):

הגוסיפ וברני הדינוזאור. אלוהים:

אגב, אוהד, שוב אתה: הסימפול של מחיאות הכפיים אצל הגוסיפ לא מזכיר לך משהו? :)